Redakcja

Zdjęcia-115

    Witamy wszystkich architektów przestrzeni, dekoratorów wnętrz i właścicieli wnętrz.

Redakcja naszego bloga dopełni wszelkich starań, aby wszyscy pasjonaci aranżacji przestrzeni znaleźli na kartach naszego czasopisma odpowiedzi na wszelkie pojawiające się podczas projektowania przestrzeni pytania. Żaden temat dotyczący wnętrza i jego użytkowania nie jest dla nas tematem trudnym. Postaramy się udzielić odpowiedzi na każde nawet najbardziej skomplikowane pytanie z tego zakresu, dlatego zachęcamy do stawiania pytań.

Redakcja naszego czasopisma składa się z fascynatów tematem wizerunku przestrzeni, w której żyjemy, dla których najistotniejszą rzeczą w życiu jest komfort i wygoda. To podejście do życia powoduje niezwykłą dbałość o otaczający nas świat, bez względu na to, czy znajdujemy się w parku, na tarasie, ogrodzie, sklepie, czy we własnym domu. Cały otaczający nas świat aranżujemy z myślą o własnym komforcie, estetyce i użyteczności i zamierzamy podzielić się swoimi wnioskami i sposobami projektowania przestrzeni z naszymi czytelnikami.

Każdy czytelnik, bez względu na to, czy jest profesjonalistą aranżacji wnętrz, czy użytkownikiem wnętrz, znajdzie na łamach naszego serwisu wiele propozycji i porad, dotyczących prawidłowego, a zarazem ładnego zagospodarowania każdego wnętrza i każdej otwartej przestrzeni. Zajmiemy się pomieszczeniami każdego typu, od łazienki, korytarza, kuchni, sypialni i salonu, po balkony, piwnice i pomieszczenia gospodarcze. Nie obce nam są także obiekty użyteczności publicznej, a więc sklepy, urzędy, kawiarnie i dworce, zajmiemy się także parkami, ogrodami i tarasami.

Zapraszamy do czytelnictwa kolejnych rozdziałów naszego czasopisma, które będzie się rozwijać z tygodnia na tydzień publikując informacje na kolejne tematy krążące wokół zagadnienia aranżacji wnętrz.